plitki

Кафедра Комп’ютерних наук та інформаційних технологій (КН та ІТ)

Основні функції: Кафедра КН та ІТ готує фахівців - рівні вищої освіти бакалавр, магістр - за двома спеціальностями:


Спеціальність 122 - Комп'ютерні науки

Кафедра КН та ІТ - це:
— високопрофесійна команда викладачів, рівень яких підтверджено міжнародними сертифікатами;
— повна методична база дисциплін, що викладаються з можливістю дистанційного доступу;
— стажування в міжнародних ІТ-компаніях;
— робота за фахом в процесі навчання.

Спеціальність 126 - Інформаційні системи та технології

Матеріальна база кафедри КН та ІТ:
— 5 власних комп'ютерних класів із сучасними комп' ютерами 2018-2021 років випуску;
— 11 комп'ютерних класів Обчислювального центру Університету;
— гарантоване працевлаштування;
— поглиблене вивчення іноземних мов.

Спеціальність 126 - Інформаційні системи та технології

Матеріальна база кафедри КН та ІТ:
— 5 власних комп'ютерних класів із сучасними комп' ютерами 2018-2021 років випуску;
— 11 комп'ютерних класів Обчислювального центру Університету

 
 

 

Новини

новости на главной внизу

ВСТУПНА КАМПАНІЯ РОЗПОЧНЕТЬСЯ 29 ЛИПНЯ

t
МОН затверджені зміни до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої та фахової передвищої освіти у 2022 році.
Відповідний наказ підписаний Міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом.
Для вступу на бюджет та висококон’юнктурні спеціальності будуть використовуватись результати національного мультипредметного тесту (НМТ).

 

ПРОДОВЖЕНО РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ УЧАСТІ У ВСТУПНИХ ІСПИТАХ ДО БАКАЛАВРАТУ

t
З огляду на ситуацію в державі Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про продовження термінів формування реєстраційних карток для участі в національному мультипредметному тестуванні. Такі картки можна сформувати до 19 квітня.


 

26.03.2022 Р. ПОЧИНАЄТЬСЯ НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС У ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ

t
Шановні здобувачі вищої освіти! 26.03.22 р. ми перериваємо канікули і розпочинаємо навчання. Будь ласка, тримайте зв'язок із викладачами навчальних дисциплін і керівниками курсових та дипломних робіт.


 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ 1-ГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ІНФОРМАТИКА» ТА ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ» 2021/2022 Н.Р.

t
14 лютого 2022 р. на базі кафедрі Комп’ютерних наук та інформаційних технологій у форматі онлайн відбувся 1-й етап всеукраїнських студентських Олімпіад 2021/2022 н.р. зі спеціальності «Комп'ютерні науки» для студентів 1-3 курсів та з навчальної дисципліни «Інформатика» для студентів 1-2 курсів.


 

ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ІНФОРМАЦІЙНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ДО ІТ КОМПАНІЇ GRID DYNAMICS

t
Вже більше року продовжується партнерство Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова з ІТ компанією Grid Dynamics. На запрошення Володимира Метельова, координатора по зв'язкам з університетами студенти Навчально-наукового інституту енергетичної, інформаційної та транспортної та інфраструктури відвідали з екскурсією Харківський офіс компанії.

 

V ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»V ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

t
Запрошуємо Вас взяти участь у V Всеукраїнській Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інформаційні технології: теорія і практика», яка відбудеться 17-18 березня 2022 року на базі Національного університету «Запорізька політехніка».
Конференція присвячується 100-річчю від заснування Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.
 
 

 

І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТСЬКИХ ОЛІМПІАД 2021/2022 Н.Р. З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ІНФОРМАТИКА» ТА ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ»

t
14 лютого в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова проводиться І етап Всеукраїнських студентських олімпіад 2021/2022 н.р. з навчальної дисципліни «Інформатика» для студентів 1, 2 курсів та зі спеціальності «Комп'ютерні науки» для студентів 1-3 курсів.

Час проведення - 15.00-17.00 (дистанційно)

 

ПАРТНЕРСТВО З ПРОВІДНИМИ ІТ-КОМПАНІЯМИ: ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ІНФОРМАЦІЙНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ З ЕКСПЕРТАМИ ІТ КОМПАНІЇ ЕРАМ

t
3 лютого 2022 року відбулась онлайн-зустріч студентів кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій з керівництвом та топ-спеціалістами напряму Business Analysis and Quality Assurance ІТ компанії ЕРАМ – лідера ІТ-ринку України.
Експерти ЕРАМ розповіли студентам хто такий бізнес-аналітик у сфері ІТ, що потрібно знати та вміти, які компетентності є базовими для бізнес-аналітика, як виглядає типовий робочий день такого спеціаліста та які перспективи відкриваються перед бізнес-аналітиком у майбутньому.

 

GRID DYNAMICS РОЗПОЧИНАЄ СТАЖУВАННЯ У МІСТІ ХАРКІВ

t
Grid Dynamics розпочинає стажування у місті Харків за такими напрямками: Android, Big Data, iOS, Java, UI, DevOps, QA.
Тривалість: 3-6 місяців, 6-8 робочих годин/день. Наставництво, стипендія та необхідне обладнання надаються. Найкращі випускники стануть частиною команди Grid Dynamics.
Проходь онлайн-тест та приєднуйся до нас: https://bit.ly/3niR36n
Реєстрація на стажування до 07.02.2022

 

БІЗНЕС-АНАЛІТИК В IT: ОСОБЛИВОСТІ ПРОФЕСІЇ

t
03.02.2022 - 14:00 - online - free - EPAM University

Спеціально для студентів кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій експерти компанії ЕРАМ розкажуть хто такий бізнес-аналітик у сфері ІТ. Що потрібно знати та вміти, та які перспективи відкриваються перед таким фахівцем у майбутньому. Також, в деталях обговоримо щоденні активності бізнес-аналітика в ІТ, що пов'язані з роботою із замовником та командою.

 

ОСВІТНІЙ КОМІТЕТ KHARKIV IT CLUSTER: НОВІ ПРОЕКТИ В ГАЛУЗІ ПІДТРИМКИ ІТ-ОСВІТИ

t
26 січня в Unit.city пройшов щорічний «Освітній комітет Kharkiv IT Cluster» (https://it-kharkiv.com/), на якому було узагальнено результати сумісної роботи ІТ-компаній та університетів м.Харкова в освітніх проєктах та окреслені напрями подальшої співпраці. Цьогорічна подія зібрала 75 представників Харківської ІТ-спільноти.
Захід, в якому прийняла участь завідувач кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Університету Марина Новожилова, об’єднав провідні IT-компанії міста Харкова, представників закладів вищої освіти, директорів загальноосвітніх навчальних закладів, IT-шкіл, студентство та місцеву владу.

 

КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І CISCO NETWORKING ACADEMY ПРОПОНУЮТЬ НАВЧАЛЬНІ КУРСИ З ПРОГРАМУВАННЯ

t
Вже понад два роки кафедра комп'ютерних наук та інформаційних технологій плідно співпрацює з компанією Cisco - світовим лідером в галузі мережевих технологій. Курси Cisco Networking Academy успішно використовуються в навчальному процесі, що отримало схвалення як наших студентів, так і роботодавців. Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних технологій пропонує студентам нашого університету отримати початкові знання в галузі інформаційних технологій та програмування та підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці.

 

ПОЗДОРОВЛЯЄМО МАГІСТРІВ КАФЕДРИ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

t
23 грудня 2021 року завершились захисти кваліфікаційних робіт магістрів за освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки.
Магістри продемонстрували високий рівень теоретичної та прикладної фахової підготовки. Теми кваліфікаційних робіт охоплюють широке коло сучасних питань інформатизації різних галузей практичної діяльності людини, включаючи міське господарство, будівництво, управління нерухомістю, туристичну сферу, освіту, створення комп’ютерних ігор, організацію процесу автоматизованого тестування програм, підтримку прийняття рішень щодо працевлаштування, управління бізнес-процесами підприємства.

 

#BEKETOV_OPEN_SPACE – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ СУЧАСНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ФОРМАТУ

t
2-4 грудня в Харківському університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся масштабний захід – #Beketov_Open_Space.
Активну участь в цьому заході прийняли викладачі та магістри, студенти бакалаврату спеціальності 122 Комп’ютерні науки, освітня програма Комп’ютерні науки та спеціальності 126 Інформаційні системи та технології.
 

 

МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА «ОСВІТА ХАРКІВЩИНИ – 2021»

t
24-25 листопада 2021 року в Палаці Студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради відбулась Міжнародна спеціалізована виставка «ОСВІТА Харківщини – 2021». У виставці приймали участь 12 провідних закладів вищої освіти м. Харкова, у тому числі Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова, кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій.
 

 

СТУДЕНТИ ГРУПИ IСТАТ2020-1 ВІДВІДАЛИ ХАРКІВСЬКИЙ МУЗЕЙ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

t
07 жовтня 2021 р. студенти групи IСтаТ2020-1 відвідали Музей комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, де відбулась зустріч з історією розвитку та сьогоденням комп’ютерної техніки та програмного забезпечення. В музеї зібрано більше 300 експонатів, які відносяться до різних періодів розвитку інформаційних технологій.

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ ДІВЧАТ У ТЕХНОЛОГІЯХ - 11 ЖОВТНЯ 2021!

t
Національний День дівчат в технологіях - це щорічна подія, під час якої дівчата мають змогу відвідати технологічні компанії віртуально або фізично, познайомитися з їх діяльністю та побачити, як дівчатам і жінкам можна будувати свою кар’єру у сфері технологій. Цього року екскурсії по компаніям переходять в онлайн та офлайн режимі для учасниць Філіалів Дівчата STEM - навчальних закладів з різних регіонів.

 

JUNIOR CLUB ВІД KHARKIV IT CLUSTER РОЗПОЧАВ НАБІР НА НОВИЙ ОСІННІЙ СЕМЕСТР!

t
Junior Club by Kharkiv IT Cluster — це унікальний проєкт, який не тільки допомагає підвищити експертність молоді в ІТ-сфері, а й прокачати soft skills для якісного професійного розвитку.
Захід має формат закритого клубу. На ньому провідні фахівці ІТ-компаній діляться своїми знаннями й досвідом, що буде корисним не тільки початківцям, а й молодим спеціалістам, які вже мають певний background.

 

М. ХАРКІВ – ПРОВІДНА ІТ-ЛОКАЦІЯ У СХІДНІЙ ЄВРОПІ

t
9 вересня 2021 року відбулась масштабна конференція Kharkiv IT Cluster – презентація "Kharkiv IT Research 2021". В роботі конференції прийняла участь завідувач кафедри комп'ютерних наук та інформаційних технологій, доктор фізико-математичних наук, професор Новожилова Марина Володимирівна.
Kharkiv IT Cluster – це організація, яка об'єднує провідні ІТ-компанії м. Харкова та заклади вищої освіти, що готують фахівців з комп'ютерних наук та інформаційних технологій.

 

ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА МАГІСТРІВ

t
Шановні студенти!

2 вересня 2021 року, 12-00 на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій відбудуться організаційні збори з питань переддипломної практики.


 

ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ, ПОЗДОРОВЛЯЄМО ВАС ІЗ ВСТУПОМ ДО УНІВЕРСИТЕТУ!

t
01.09.2021 о 9.00 в ауд. 234 електротехнічного корпусу відбудеться зустріч першокурсників з директором ННІ ЕІТІ Білецьким Ігорем Васильовичем, знайомство із завідувачами кафедр, кураторами академічних груп.
О 10.20 першокурсники запрошуються до центрального входу Університету на Посвяту у студенти (вітання ректора Бабаєва В.М., в.о. міського голови міста Харкова Терехова І.О.).
Також у цей день, 01.09. 2021, о 17.00 планується святкування Дня першокурсника на Площі Свободи.

 

ВИЙШОВ З ДРУКУ НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК «SCRIPTING PROGRAMMING LANGUAGES»

t
В рамках підготовки методичного забезпечення дисциплін навчального плану освітньої програми Комп’ютерні науки, що викладаються англійською мовою для іноземних студентів, кафедрою комп’ютерних наук та інформаційних технологій підготовано навчальний посібник «Scripting Programming Languages» (автори: Борис Бочаров, Юрій Левіков, Марія Воєводіна).
 

 

ФАХОВІ ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

t
20.07.2021 починаються фахові вступні випробування для навчання за програмою підготовки магістра та бакалавра


 

У КОМАНДІ KHARKIV IT CLUSTER ВІДКРИТЕ СТАЖУВАННЯ В НАПРЯМКУ EVENT MANAGER INTERN

t
Партнер кафедри Комп'ютерних наук та інформаційних технологій, Kharkiv IT Cluster пропонує нашим студентам стажування в напрямку Event Manager Intern
Термін стажування: 1 рік.
Локація: Харків.

 

КАФЕДРА КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВІТАЄ ЗДОБУВАЧІВ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 122 КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ, ОСВІТНЯ ПРОГРАМА «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ» З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ!

t
З 23 по 25 червня 2021 року на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій було проведено захист кваліфікаційних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти студентами денної форми навчання спеціальності 122 Комп’ютерні науки, освітня програма «Комп’ютерні науки».


 

КАФЕДРА КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВІТАЄ ЗДОБУВАЧІВ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 126 ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ!

t
25 червня 2021 року на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій було проведено захист кваліфікаційних робіт на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти студентами денної форми навчання спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, освітня програма «Інформаційні системи та технології»!

 

ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ

t
30 червня 2021 р. 10-00. На кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій (ауд. 218а, 218б, 218в, 226) відбудуться організаційні збори з питань практики

.

 

СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА СЕНЧУК ОТРИМАЛА ПАТЕНТ НА КОРИСНУ МОДЕЛЬ!

t
Вітаємо старшого викладача кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Тетяну Сергіївну Сенчук!
У складі авторської групи Тетяна Сергіївна отримала Патент на корисну модель № 144099 «Спосіб прискореного визначення підтоплення господарських територій».

Бажаємо подальших успіхів!!

 

КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВІТАЄ ЗАРИЦЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЬОВИЧА ІЗ УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ!

t
14 травня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.089.04 у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбувся захист кандидатської дисертації Зарицького Олександра Васильовича за спеціальністю 05.13.06 – інформаційні технології.


 

SOFTSERVE IT ACADEMY - ВЕБІНАРИ, ІНТЕНСИВ І СТАЖУВАННЯ

t
Партнер кафедри Комп'ютерних наук та інформаційних технологій, компанія SOFTSERVE пропонує нашим студентам:
25.05.2021 - IT Academy Webinar. Світ автоматизації на Ruby: з чого почати?
26.05.2021 - стартує серія вебінарів Switch IT On.
02.06.2021 - IT Academy Webinar. Cloud Services: так, це повинен знати DevOps!
07.06.2021 - QA-21: Intensive for beginners (реєстрація відкрита до 01.06.2021)
08.06.2021 - стартує стажування по QA (реєстрація відкрита до 02.06.2021)
21.06.2021 - стартує стажування по DevOps (реєстрація відкрита до 14.06.2021)
29.06.2021 - стартує стажування по .NET (реєстрація відкрита до 22.06.2021)

 

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНУ ПРОГРАМУ «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ» АКРЕДИТОВАНО НАЦІОНАЛЬНИМ АГЕНТСТВОМ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

t
Кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій (КНтаІТ) успішно провела процес акредитації освітньо-професійної програми Інформаційні системи та технології спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, рівень вищої освіти бакалавр.
Кафедрою КНтаІТ створено сучасну структуру та зміст освітньої програми, яка орієнтована на підготовку фахівців в галузі інформаційних систем та технологій, алгоритмізацію і програмування широкого кола завдань, пов’язаних із застосуванням технології проектування інформаційних систем, створення і адміністрування баз даних і експертних систем, інтелектуальний аналіз, візуалізацію та інтерпретацію даних.
 

 

11 ТРАВНЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЄДИНОМУ ВСТУПНОМУ ІСПИТІ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ДЛЯ ВСТУПУ В МАГІСТРАТУРУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 122 КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ, ОСВІТНЯ ПРОГРАМА КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ

t
11 травня 2021 р. починається реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті  з іноземної мови для вступу в магістратуру спеціальності 122 Комп'ютерні науки, освітня програма Комп'ютерні науки, яка триватиме до 3 червня 2021 року включно.
Реєстрацію здійснюватиме приймальна комісія закладу вищої освіти за умови особистої присутності особи, яка бажає брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра та/або дистанційно. 

 

ВІДБУВСЯ ХХІ МІСЬКИЙ ТУРНІР З ОСНОВ ІНФОРМАТИКИ ДЛЯ УЧНІВ 5-7-Х КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ!

t
24 квітня 2021 року кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій у бойовому складі зав. кафедри доктора фіз.мат. наук, професора Новожилової М.В., доктора техн. наук, професора Литвинова А.Л., старшого викладача Воєводіної М.Ю разом із колегами з ХНПУ імені Г. С. Сковороди прийняла участь в проведенні ХХІ міського турніру з основ інформатики для учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти під егідою Департаменту освіти Харківської міської ради та Харківського центру професійного розвитку педагогічних працівників в дистанційному форматі.
 

 

SOFTSERVE IT ACADEMY - СЕРТИФІКАЦІЯ, СТАЖУВАННЯ ТА МАРАФОН

t
Партнер кафедри Комп'ютерних наук та інформаційних технологій, компанія SOFTSERVE пропонує нашим студентам:

- на постійній основі працює IT Academy Certification
- 17 травня стартує марафон по Java
- 7 червня стартує стажування по TAQC with Ruby
- 7 червня стартує стажування по Java
- 7 червня стартує марафон по React

 

 

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ДОЦЕНТА ЯКОВЛЕВОЇ ІРИНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ

t
08.04.2021 відбулось відкрите практичне заняття доцента Яковлевої Ірини Олександрівни зі студентами групи ММК 2020-2 з навчальної дисципліни «Практикум з інформаційних і комунікаційних технологій». На занятті були присутні науково-педагогічні працівники кафедри: зав. кафедри доктор фіз.мат. наук, професор Новожилова М.В., доктор техн. наук, професор Литвинов А.Л., кандидат техн. наук, доцент Бочаров Б.П., кандидат фіз.мат. наук, доцент Костенко О.Б., ст. викладач Воєводіна М.Ю., ст. викладач Левіков Ю.В. та куратор групи ММК 2020-2, доц. кафедри Менеджменту і публічного адміністрування М і ПА Калашнікова Х.І.
 
 

 

КОМПАНІЯ GRID DYNAMICS РОЗПОЧИНАЄ НАБІР НА ОПЛАЧУВАНЕ СТАЖУВАННЯ ЦІЄЇ ВЕСНИ!

t
Партнер кафедри Комп'ютерних наук та інформаційних технологій, компанія Grid Dynamics розпочинає набір на оплачуване стажування цієї весни!
 
Для участі пройдіть онлайн тестування
 
 

 

ІV-А ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА», ДНІПРО – ХАРКІВ – ЗАПОРІЖЖЯ, УКРАЇНА

t
17-19 березня 2021 р. відбулась ІV-а Всеукраїнська Інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інформаційні технології: теорія і практика».
Вже вчетверте кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій Університету разом з колегами з Національного технічного університету «Дніпровська пoлiтехнікa» та Національного університету «Запорізька політехніка» бере участь в організації та проведенні Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інформаційні технології – теорія та практика».

 

ПРОГРАМА ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА

t
Шановні студенти, шановні викладачі!
 
Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі ІV Всеукраїнській Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА
 
 

 

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТАМИ

t
Відкрита зустріч з експертами: ID 21153 ХНУМГ імені О.М. Бекетова ОП "Інформаційні системи та технології".
Час: 3 березня. 2021 03:40 PM Київ.
Підключитись до конференції Zoom: 
https://us04web.zoom.us/j/72838268052?pwd=SHAzL1kwTmcyYm1PdkdzNVNLNUZ6dz09 Ідентифікатор конференції :728 3826 8052
Код доступу: 1
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОГРАМУ «ОНЛАЙН–ВІЗИТУ» ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

t
ПРОГРАМА
«онлайн–візиту» експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Інформаційні системи та технології» у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова
 

 

УНІВЕРСИТЕТ РОЗШИРЮЄ ПАРТНЕРСЬКІ ЗВ’ЯЗКИ У ГАЛУЗІ ІТ

t
18 лютого 2021 р. в Музейному комплексі Університету відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Харківським державним авіаційним виробничим підприємством та Харківським національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова.

 

ЗУСТРІЧІ СТУДЕНТІВ З КЕРІВНИКОМ ЦЕНТРУ МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ОСВІТИ УНІВЕРСИТЕТУ ОСИНСЬКОЮ МАРІЄЮ СЕРГІЇВНОЮ

t
Незважаючи на карантин, йде активна співпраця з іноземними партнерами для підготовки та забезпечення академічної мобільності студентів ХНУМГ ім. О.М.Бекетова.
ХНУМГ ім. О.М.Бекетова має 5 діючих договорів в рамках Erasmus + International Credit Mobility.

 

ГРАФІК ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЙ

t
Шановні студенти!
 
До Вашої уваги оновлений графік он-лайн консультацій на весняний семестр 2020-2021 навчального року!

 

 

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ІV ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ

t
Запрошуємо до участі у IV-й Всеукраїнській Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА», яка відбудеться 17.03.2021 – 19.03.2021 на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.
 
 

 

СТАЖУВАННЯ ТА ВЕБІНАР ВІД SOFTSERVE IT ACADEMY

t
IT Academy Webinar. Тренди від Google: Apigee та API рішення
Хочеш дізнатися основні інсайди від Google про тренди та рішення пов’язані з API та про можливості старту в Apigee Practice? Тоді приєднуйся 4 лютого до вебінару від SoftServe IT Academy!
Безкоштовне стажування DevOps від SoftServe IT Academy
з можливістю працевлаштування

Стартуй власну кар’єру та отримуй перший досвід роботи у глобальній ІТ-компанії. Стажування у SoftServe підготує тебе до умов справжнього проєкту та вирізнить серед інших.
Проходь стажування на Apigee Practice в SoftServe IT Academy
з можливістю працевлаштування!
Це чудова довгострокова можливість:
- працювати над проектами API разом із командою сертифікованих експертів API та найкращих спеціалістів з інтеграції;
- розвиватися та навчатися у найскладніших челенджах;
- та знайти свій шлях та натхнення у різноманітті API проектів.

 

ПОЗДОРОВЛЯЄМО БОЧАРОВА БОРИСА ПЕТРОВИЧА

t
Колектив кафедри Комп'ютерних наук та інформаційних технологій щиро вітає доцента кафедри Бориса Петровича Бочарова з Днем Народження!
У звязку з вашим ювілеєм хочемо зазначити, що ваш творчий шлях на кафедрі від аспіранта до провідного доцента завжди був спрямований в бік всього нового, що дарували світу новітні інформаційні технології.
Бажаємо вам ніколи не опускати планку вашого прагнення та розвитку, добиватися досконалості у всьому, збагачувати свій внутрішній світ, примножувати рівень Ваших успіхів та підтримувати вашу спортивну форму!
Нехай завжди з вами буде — здоров’я, мир, щастя душі, удача долі та достаток життя.
А всього іншого ви неодмінно досягнете.
З днем народження!
Колектив кафедри Комп'ютерних наук та інформаційних технологій.
 

 

НАГОРОДЖЕННЯ КРАЩИХ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ КНІІТ КОМПАНІЄЮ GRID DYNAMICS

t
24.12.2020 р. у стінах Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулась робоча зустріч директорату Навчально-наукового інституту енергетичної, інформаційної та транспортної інфраструктури, представників кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій з провідною IT компанією Grid Dynamics.
Завідувач кафедри КНіІТ, Новожилова Марина Володимирівна подякувала компанії за підтримку студентів та виявила сподівання, що подальша співпраця дозволить покращити якість навчальних програм та можливості студентів.

 

СТУДЕНТ ГРУПИ ІСтаТ 2017-1 МИРОШНИКОВ МИКИТА ВИГРАВ ГРАНТ ООН

t
Студент групи ІСтаТ 2017-1 Мирошников Микита - керівник проекту MyCity, який виграв грант ООН (разом із ГО «Взаємодія Плюс»). Грантовий конкурс призначений для організацій громадянського суспільства Донецької та Луганської областей у межах діяльності компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» програми ООН із відновлення та розбудови миру.
 
 

 

НА ЧЕСТЬ ДНЯ СТУДЕНТА SOFTSERVE ПРОВОДИТЬ СТУДЕНТСЬКИЙ ТУРНІР ПО CS: GO.

t
Реєструй команду на всеукраїнський турнір з CS:GO до Дня Студента від SoftServe та Федерації Кіберспорту України!

Змагання стартують 20.11.2020, а реєстрація триває до кінця дня 17.11.2020

 

ОПИТУВАННЯ СТУДЕНТІВ

t
РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ
126 ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ, 122 КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ - БАКАЛАВР
 

 

КУРСИ SOFTSERVE IT ACADEMY

t
Курс JavaScript Fundamentals для початківців
Почни свій шлях до роботи мрії! Вивчай основи розробки web-сторінок та web-додатків з використанням мови JavaScript та стартуй в IT. Старт курсу: 26.10.2020

IT Academy Webinar: Роль QA. Ціна помилки Хочеш дізнатися про Quality Assurance та роль QA на проекті? Тоді приєднуйся 29 жовтня до вебінару від SoftServe IT Academy!

QA-21: Intensive for beginners
Хардкорне навчання на QA Manual: онлайн-інтенсив, щоденні заняття та багато практики!
Старт курсу: 9.11.2020

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ

t

Шановні вступники!

Надаємо інформацію щодо консультацій та вступних фахових випробувань
для вступу на 2-й (другий) курс бакалавріату спеціальностей 122 Комп’ютерні науки, 126 Інформаційні системи та технології,
а також для вступу на 1-й (перший) курс магістратури спеціальності 122 Комп’ютерні науки, освітня програма «Комп’ютерні науки».

 

З 17 СЕРПНЯ 2020 РОКУ ПОЧИНАЄТЬСЯ ПРАКТИКА

t

Шановні студенти!

17 серпня 2020 р. на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій (ауд. 218а, 218б, 218в, 226) відбудуться організаційні збори з питань практики.

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ОСОБИСТИХ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ ВСТУПНИКІВ

t

Шановні вступники!

Реєстрація особистих електронних кабінетів вступників на рівень бакалавра і магістра здійснюється за адресою

https://ez.osvitavsim.org.ua/

Алгоритм реєстрації особистого електронного кабінету наведений на прикладі особистого електронного кабінету вступника до магістратури.

 
 

 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО НАУКОВУ МОНОГРАФІЮ «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ В МІСЬКОМУ ПРОСТОРІ»

t
Колектив професорсько-викладацького складу кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій представляє підготовлену до видання колективну монографію «Інформаційні системи і технології в міському просторі», в якій подано результати досліджень авторів щодо різних аспектів інформатизації управління великим містом. 

 

ПІДСУМКИ IIІ-Ї ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

ПІДСУМКИ IIІ-Ї ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»
3 червня 2020 року відбулось пленарне засідання IIІ-ї Всеукраїнської інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інформаційні технології: теорія і практика».
Організатором Конференції виступила кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова у співдружності з колегами з кафедри системного аналізу та обчислювальної математики і кафедри захисту інформації Національного університету «Запорізька політехніка» (м. Запоріжжя) та кафедри системного аналізу і управління Національного технічного університету «Дніпровська пoлiтехнікa» (м. Дніпро). В такому форматі Конференція проводиться вже втретє і кожного року такий захід викликає значний інтерес.

 

ВІДЕОЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ІЗ ЗАСНОВНИКОМ ІТ КОМПАНІЇ RACCOON GANG РАДЧЕНКО ОЛЕКСІЄМ

t
Науково-практичні семінари за участі студентів кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій (КНІТ) та представників ІТ бізнесу, екскурсії в офіси ІТ компаній, мотиваційні лекції, проведення літніх практик та занять в аудиторіях – ці та інші форми професійного спілкування та взаємодії студентів та представників ІТ-бізнесу є невід’ємною частиною освітнього процесу.
Але ця зустріч, в якій прийняли участь більше 30 студентів і викладачів кафедри КНІТ, була особливою, тому що проходила у форматі дистанційної відеоконференції. Компанія Raccoon Gang (https://raccoongang.com/) є провідною компанією з розробки спеціалізованих веб-сервісів в галузі edTech, зокрема рішень для масових онлайн курсів (MOOK), адаптивного навчання, гейміфікації під час навчання.

 

 

РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ІНФОРМАЦІЙНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ З КОМПАНІЄЮ CISCO

t
В рамках Угоди про співробітництво з компанією CISCO – світовим лідером в галузі мережевих технологій – в Університеті на базі кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій організовано навчання студентів інформаційних спеціальностей за дистанційними курсами CISCO як у рамках дисциплін навчального плану підготовки, так і в рамках можливостей додаткової освіти.
 

 

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ» І «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ» З ІТ-КОМПАНІЄЮ SOFTSERVE

t
Cтуденти та викладачі кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій Університету відвідали з екскурсією Харківський офіс ІТ-компанії SoftServe. SoftServe – це провідна сучасна ІТ-компанія, яка займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій
 
 

 

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ІІI ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ІНТЕРНЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ

t
Запрошуємо до участі у IIІ-й Всеукраїнській Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА», яка відбудеться 21-22 квітня 2020 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.
 
 

 

ПОЗДОРОВЛЯЄМО ВОЄВОДІНУ МАРІЮ ЮРІЇВНУ!

t
Колектив кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій щиро поздоровляє старшого викладача кафедри Марію Юріївну Воєводіну з нагородженням Почесною грамотою Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України за високий професіоналізм, відданість справі, активну участь в житті Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова.
 
Бажаємо подальших успіхів!

 

ОПИТУВАННЯ СТУДЕНТІВ

t
РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ
126 ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ, 122 КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ - БАКАЛАВР
 

 

Перейменування кафедри

t
Кафедру прикладної математики та інформаційних технологій нещодавно перейменовано в кафедру комп'ютерних наук та інформаційних технологій.
 
Значна частина контенту поки ще знаходиться за адресою https://pmit.kname.edu.ua/

 

перевод иконки

новости сайдбар