РОЗВИВАЄМО МІЖНАРОДНІ НАУКОВІ ЗВ’ЯЗКИ!
 
p01 
 

 З 3 по 5 травня 2023 року доцент кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій, канд. техн. наук, доц. Яковлева Ірина Олександрівна взяла участь у проведенні 19-тої конференції ESICUP, що відбулася у Італії в місті Болонья.

 p02

 

Група ESICUP (European Society International Cutting and Packing Group) збирає практиків, дослідників та викладачів у галузі дослідження операцій, зокрема розкрою, упаковки та покриття. Заснована у 1988 році під час конференції EURO/TIMS у Парижі професорами Герхардом Вешером та професором Харальдом Дайкхоффом, вона налічує близько 600 зареєстрованих учасників з усього світу. З 2003 року ESICUP є робочою групою Асоціації європейських товариств операційних досліджень (EURO). Метою ESICUP є розвиток наукових зв’язків та спілкування між вченими, які працюють у цьому напрямі.

Цьогорічна конференція є черговим заходом ESICUP в 2023 р. разом з попередніми зустрічами г. Саутгемптоні (Великобританія), Порту (Португалія), Токіо (Японія), Л'Акуїле (Італія), Валенсія (Іспанія), Буэнос-Айрес (Аргентина), Ібіца (Іспанія), Льєж (Бельгія), Зутермер (Нидерланди), Мехіко (Мексика) ), 2021 - онлайн (ZOOM) та Толедо (Іспанія) минулого року.

На конференції були представлені доповіді щодо будь-якого аспекту формулювання, вирішення або застосування проблем розкрою, упаковки та покриття.

p03 
 

 Тематика конференції охоплювала широкий спектр питань з дослідження операцій – теоретичні досягнення, розробку алгоритмів та реальні реалізації. Особливу увагу учасники приділяли на практичному застосуванню одержаних результатів у різних сферах діяльності.

p04 
 
p05 
 

Ірина Олександрівна Яковлева взяла участь у презентації та подальшому обговоренні доповіді на тему «The Problem of Optimal Placement under Relaxed Conditions of Non-Overlapping of Geometric Objects».

Участь у конференції - це цінний досвід, необхідний для генерації нових наукових ідей в обраному напрямі досліджень: моделювання та розв’язання складних задач розміщення, упаковки та компоновки, що виникають у різних галузях виробництва та міського господарства.

Крім того, це плідне спілкування з колегами, щодо сучасних тенденцій розвитку дослідження операцій.

 
 
 
 
     
 

Галузь знань з комп’ютерних наук та інформаційних технологій надає безмежні можливості для успішної кар'єри та заможного життя.

Найкрутіші компанії змагаються за IT-фахівців, чия праця та "мізки" неодмінно обмінюються на гідну винагороду. Ну а про гарні умови роботи та комфортне оточення тобі й так усе відомо!

Приходь за знаннями до нас, і твоя мрія здійсниться!
 

Кафедра Комп'ютерних наук та інформаційних технологій здійснює підготовку бакалаврів і магістрів за спеціальностями:

122 - Комп'ютерні науки (освітня програма "Комп'ютерні науки")
126 - Інформаційні системи і технології

Наші студенти легко долають високий рівень входження у професію і з успіхом займають провідні посади в різних сферах IT-галузі.