СТРАТЕГІЯ ЯКОСТІ – ОСНОВА НАШОЇ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
 
p01 
 

Шостого червня 2023 року відбувся межкафедральний науково-методичний семінар – «Особливості підвищення ефективності освітнього процесу в умовах дистанційного навчання»

У семінарі взяли участь викладачі кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій (КНта ІТ) Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (https://knit.kname.edu.ua/) та кафедри системного аналізу та управління (САУ) Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» (https://sau.nmu.org.ua/ua/) .

p02 

 

Питання розгортання та удосконалення дистанційної форми навчання в сучасних умовах функціонування закладів вищої освіти є надзвичайно актуальними. Починаючи з 2020 року засоби дистанційної освіти активно використовуються у повсякденній професійній діяльності викладача. Накопичений безцінний досвід навчання в дистанційній формі, але також є питання та проблеми, що потребують нагального вирішення. Саме цим питанням був присвячений цей захід.

Модератори семінару Світлана Альбертівна Ус, професор кафедри системного аналізу та управління НТУ «Дніпровська політехніка» та Марина Володимирівна Новожилова, завідувач кафедри КНтаІТ ХНУМГ імені О. М. Бекетова запросили до слова спікерів семінару. На семінарі виступили: Желдак Т.А., завідувач кафедри САУ НТУ «Дніпровська політехніка» з доповіддю «Досвід проведення лекційних занять з математичних дисциплін в он-лайн форматі», доцент кафедри КНтаІТ Булаєнко М.В. з виступом на тему «Аналіз можливостей підвищення ефективності освітнього процесу в умовах дистанційного навчання», доцент кафедри КНтаІТ Карпенко М.Ю. з доповіддю «Дистанційне навчання як засіб побудови новітнього освітнього середовища ХНУМГ імені О. М. Бекетова», (https://dl.kname.edu.ua/mod/resource/view.php?id=167553), професор кафедри САУ Молоканова В.М. з доповіддю «Дистанційне навчання та інтернаціоналізація освіти».

Кожен виступ викликав плідну дискусію, під час якої також піднімались питання розробки та провадження новітніх технологій та засобів створення методичного забезпечення дистанційного навчання, питання регулювання часу навчання студентів, інфокомунікаційні технології спілкування студентів та викладачів, форми проведення он-лайн консультацій.

Обмін думками та практичним досвідом з колегами виявися дуже цікавим, корисним та перспективним, і тому було прийнято рішення  продовжити таку сумісну роботу на регулярній основі.

 
 
 
 
     
 

Галузь знань з комп’ютерних наук та інформаційних технологій надає безмежні можливості для успішної кар'єри та заможного життя.

Найкрутіші компанії змагаються за IT-фахівців, чия праця та "мізки" неодмінно обмінюються на гідну винагороду. Ну а про гарні умови роботи та комфортне оточення тобі й так усе відомо!

Приходь за знаннями до нас, і твоя мрія здійсниться!
 

Кафедра Комп'ютерних наук та інформаційних технологій здійснює підготовку бакалаврів і магістрів за спеціальностями:

122 - Комп'ютерні науки (освітня програма "Комп'ютерні науки")
126 - Інформаційні системи і технології

Наші студенти легко долають високий рівень входження у професію і з успіхом займають провідні посади в різних сферах IT-галузі.