МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА «ОСВІТА ХАРКІВЩИНИ – 2021»

24-25 листопада 2021 року в Палаці Студентів Національного юридичного університету  ім. Ярослава Мудрого за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради відбулась Міжнародна спеціалізована виставка «ОСВІТА Харківщини – 2021».

У виставці приймали участь 12 провідних закладів вищої освіти м. Харкова, у тому числі Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова, кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Виставка, яка презентувала досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, стала інтерактивною платформою спілкування викладачів, майбутніх вступників та їх батьків. Питання вибору життєвого шляху, отримання престижного диплому і гарантії успішного працевлаштування – дуже важливі для кожного випускника.

Викладачі кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Бредіхін Володимир Михайлович та Сенчук Тетяна Сергіївна представили старшокласникам шкіл, випускникам ПТУ та коледжам, студентам бакалаврату закладів вищої освіти та спеціалістам, які планують підвищувати рівень кваліфікації в Україні, вичерпну інформацію щодо освітніх програм кафедри на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях освіти про наявність бюджетних місць та широких можливостей працевлаштування, що є конкурентною перевагою освітніх програм кафедри.

P.S. Виставка пройшла з дотриманням всіх необхідних санітарних заходів безпеки під час пандемії.