ТРИ СКЛАДОВИХ ТВОГО УСПІХУ: ХОЧУ, МОЖУ, ПОТРІБНО

В березні 2019 р. в нашому університеті відбувся ярмарок вакансій. Цей захід проходить у нас щорічно і є важливим для студентів, що з відповідальністю ставляться до вибору місця роботи. Твоя майбутня робота – це не тільки твій добробут, але й реалізація мрій. Вибір місця роботи багато означає для кожної людини.  Це визначає твою подальшу творчу долю, і не тільки творчу .

Всі хочуть бути успішними, але така можливість виникає тільки тоді, коли «ХОЧУ», «МОЖУ» та «ПОТРІБНО» перетинаються. Тому Ярмарок вакансій не тільки для того, щоб фірми обирали співробітників, але і майбутні співробітники обирали свою фірму, у який вони досягнуть успіху та прославлять фірму.

Відбулася не тільки презентація фірм майбутніх потенціальних роботодавців, але і зацікавлена розмова з потенційними робітниками. Такі зустрічі допомагають молодим людям зорієнтуватись у різнобарвному пропозиціях ринку праці. Слід зауважити, що свої фірми презентували теж молоді люди, трохи старші за наших студентів, тому і розмова склалася плідною, виникало багато питань, що стосуються не тільки виробничих питань, а і корпоративного клімату в фірмах. Ми сподіваємось, що після ярмарку зв'язок з фірмами буде підтриманий.

Атмосфера панувала дружня і невимушена. На фото ви бачите як співробітники фірми NIX SOLUTION проводять фізкультурно-пісенний конкурс з призами. Доречи, ця фірма запросила наших студентів на тестування щодо вакансій: ETL розробник / фахівець з міграції та інтеграції даних, Data Analyst, Perl developer, Адміністратор / розробник баз даних Oracle, UI / UX / 2D artist, про яке буде оголошено додатково на сайті кафедри.

Дуже приємне враження склалося від фірми OWEN, що розробляє та виготовляє обладнання для автоматизації. Оскільки виник взаємний інтерес, планується екскурсія на фірму, бажаючі взяти участь - слідкуйте за об’явами на сайті, екскурсію організує доц. Бочаров Б.П.