Команда викладачів та гарантів освітніх програм кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій у складі Бредіхіна Володимира Михайловича, Литвинова Анатолія Леонідовича, Сізової Наталії Дмитрівни, Булаєнко Марини Володимирівни, Карпенка Миколи Юрійовича, Пахомова Юрія Васильовича, Черкасової Валерії Володимирівни успішно завершила IT Ukraine Association Teacher’s Internship: AI-tools for Education 2025, організовану ІТ компанією EPAM Campus та IT Ukraine Association.
Цьогорічна програма стажування мала на меті інтеграцію сучасних ІТ-інструментів у викладання та надання академічній спільноті практичного досвіду роботи з технологіями штучного інтелекту.
Протягом тритижневого інтенсивного онлайн-курсу викладачі кафедри здобули цінні знання та навички у таких напрямах:
✅ Генерація тексту та мультимедіа за допомогою штучного інтелекту
✅ Робота зі спеціалізованими сервісами для викладачів і дослідників
✅ Використання персональних AI-асистентів для оптимізації викладання
✅ Методи підвищення залученості здобувачів та інтерактивного навчання
✅ Знайомство з освітньою платформою EPAM Learn та можливостями сертифікації
Навчання включало шість тематичних лекцій, інтерактивні воркшопи, а також фінальний проєкт, що дозволив застосувати отримані знання на практиці.
Програма була цікавою і корисною. Викладачі отримали розуміння найновіших трендів у сфері цифрових інструментів для навчання. Інтеграція AI-інструментів допоможе зробити освітній процес більш ефективним та персоналізованим та адаптувати навчальні програми під вимоги сучасного ринку праці. І що дуже важливо: персональні AI-асистенти допоможуть викладачам автоматизувати рутинні завдання та ефективніше готувати матеріали, аналізувати результати здобувачів та вдосконалювати навчальні курси.
Всі учасники успішно виконали фінальне завдання та отримали сертифікат від EPAM та IT Ukraine Association, що підтверджує відповідну кваліфікацію у сфері застосування сучасних технологій в освітньому процесі.
Дякуємо організаторам за можливість професійного розвитку! Впроваджуємо нові знання та методики у навчальний процес!