З 29 червня по 1 липня 2023 року відбулися 9-й Міжнародний симпозіум та 31-та Національна конференція з операційних досліджень (9th International Symposium and 31st National Conference on Operational Research) в Айгалео, Афіни, Греція.
Цей захід було проведено Грецькою асоціацією операційних досліджень (Hellenic Operational Research Society - HELORS) та Департаментом цивільної інженерії Університету Західної Аттики (Тhe Department of Civil Engineering of University of West Attica), які займаються організацією конференції за участі аспірантських програм Університету Західної Аттики.
Метою конференції було розповсюдження останніх наукових досягнень у галузі операційних досліджень та управління наукою (OR/MS) і сприяння міжнародній співпраці між дослідниками та практиками, які працюють з OR/MS.
У роботі конференції взяла участь доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Яковлева Ірина Олександрівна.
На конференції розглядалися концептуальні, методологічні та емпіричні внески в усіх галузях операційних досліджень та управління. Учасникам конференції було запропоновано представити свої поточні дослідження із застосуванням у кількох інженерних областях (цивільне будівництво, машинобудування, проектування комп’ютерних систем, інженерія систем зв’язку, структурна інженерія , хімічна інженерія тощо) та у сфері бізнесу (агропродовольча справа, банківська справа, культурна спадщина, електронний бізнес, економіка, освіта, енергетика, фінанси, охорона здоров’я, ІКТ, державний сектор, роздрібна торгівля, туризм тощо) на підтримку різноманітних бізнес-операції (людські ресурси, логістика, маркетинг і продажі, виробництво, інновації, стратегічне планування тощо).
Доц. Яковлева Ірина Олександрівна взяла участь в роботі секції «Mathematical Modeling & Optimization». Були представлені презентації та обговоренні доповіді з двох тем: «New Classes of Polynomially Solvable Permutation-based Linear Optimization Problem» та «Mathematical Modeling and Solving of Maximum Coverage Location Problem with Irregular Geometric Items».
На конференції було багато науковців та фахівців з Греції. Однак значний внесок у цю подію зробили також доповідачі з США, Польщі, Португалії, Великобританії, Франції, Іспанії, України, Туреччини, Сербії.