ІРИНА ЯКОВЛЕВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ 32-Ї ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З ДОСЛІДЖЕННЯ ОПЕРАЦІЙ

З 3 по 6 липня 2022 року доцент кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій, к.т.н., доц. Яковлева Ірина Олександрівна взяла участь у проведенні 32-ї Європейської конференції з дослідження операцій (EURO 2022), що відбулася у Фінляндії. Конференцію було організовано Європейською Асоціацією з дослідження операцій (об’єднує 33 країни світу з Європи, Близького Сходу та Африки) у співпраці з Фінською Асоціацією з дослідження операцій (FORS).

Конференція проходила на базі університету АALTO  ESPOO в м. Хельсінкі. У роботі конференції прийняли участь науковці з Ірландії, Великобританії, Греції, Японії, Португалії, Італії, Франції, Польщі, Бельгії, Австрії, Китаю, Німеччини, США, Чехії, Мексики, Канади, Бразилії та інших країн.

Тематика Конференції охоплювала широкий спектр питань з дослідження операцій – фундаменту інформаційних технологій, машинного навчання, логістики, теорії алгоритмів, штучного інтелекту, багатокритеріальної оптимізації та інших сучасних наукових напрямів теорії та практики комп’ютерних наук. Акцент у виступах учасників робився на практичному застосуванні одержаних результатів у різних сферах діяльності.

Участь у Конференції - це цінний досвід, необхідний для генерації нових наукових ідей в обраному напрямі досліджень: моделювання та розв’язання складних задач розміщення, упаковки та компоновки, що виникають у різних галузях виробництва та міського господарства.

Крім того, це плідне спілкування з колегами, щодо сучасних тенденцій розвитку дослідження операцій.

p03   p04