ВИЙШОВ З ДРУКУ НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК «SCRIPTING PROGRAMMING LANGUAGES»

ph1

У 2020-2021 навчальному році кафедрою комп’ютерних наук та інформаційних технологій сумісно з факультетом по роботі з іноземними студентами започатковано навчання за освітньою програмою «Комп’ютерні науки» спеціальності 122 Комп’ютерні науки англійською мовою для іноземних студентів.

ph2

В рамках підготовки методичного забезпечення дисциплін навчального плану освітньої програми Комп’ютерні науки, що викладаються англійською мовою для іноземних студентів, кафедрою комп’ютерних наук та інформаційних технологій підготовано навчальний посібник «Scripting Programming Languages» (автори: Борис Бочаров, Юрій Левіков, Марія Воєводіна).

У навчальному посібнику основну увагу приділено мові JavaScript, що є найбільш широко використовуваною мовою програмування для Веб. Всі сучасні веб-переглядачі для настільних комп’ютерів, ігрових консолей, електронних планшетів та смартфонів – містять інтрепретатор JavaScript.

Наведено багато прикладів та завдань для практичних занять, що полегшує сприйняття матеріалу іноземними студентами.

Навчальний посібник «Scripting Programming Languages» продовжує серію навчальних посібників англійською мовою для іноземних студентів, що плануються кафедрою комп’ютерних наук та інформаційних технологій. На початку 2020-2021 навчального року Борисом Бочаровим та Марією Воєводіною було підготовано навчальний посібник «Computer Graphics».

ph3