ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В VІ-й ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

Кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова запрошує взяти участь у VІ-й Всеукраїнській Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інформаційні технології: теорія і практика»

Mета конференції: Обговорення результатів наукових досліджень та досягнень молодих науковців, аспірантів та студентів в галузі комп’ютерних наук та інформаційних технологій, розгляд питань застосування інноваційних інформаційних систем та технологій у післявоєнній відбудові України, визначення актуальних напрямів процесів євроінтеграції згідно Національного плану щодо відкритої науки.

До участі в конференції запрошуються здобувачі вищої освіти, аспіранти, викладачі закладів вищої освіти та наукових установ, представники ІТ-компаній, громадських організацій та інші зацікавлені особи.

Дата проведення: 23-24 березня 2023 року

Для участі в конференції необхідно до 10 березня 2023 року відправити заявку та тези доповіді у вигляді файлу з назвою №секції_Прізвище_першого_соавтора.doc* на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у темі листа зазначити «ПІБ доповідача»

Координатори Конференції

Яковлева Ірина Олександрівна