ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ «АБІТУРІЄНТСЬКІ РОЗМОВИ»

Запрошуємо на День відкритих дверей #ХНУМГ ім. О.М. Бекетова «Абітурієнтські розмови»

📆21/10/23

⏱️12:00

📣 Підключай та дізнавайся все про успішний #ВСТУП2024 у наш університет!

🎙️ Привітальне слово від ректора, професора Володимира БАБАЄВА

🔑 Дізнайся всі секрети успішного вступу від першокурсників:

- Навчання на підготовчих курсах;

- Отримання додаткових балів (+10 до НМТ)

- Навчання у Школах розвитку університету

- Участь у турнірах, конкурсах, олімпіадах.

📚 Також, старшокурсники поділяться найважливішою інформацією про навчання без проблем та презентують свої інститути.

ID: 854 7852 6023

Код доступу: 035060

Не пропустіть можливість дізнатися все, що вас цікавить про навчання у #ХНУМГ ім. О.М. Бекетова! Приєднуйтесь до «Абітурієнтських розмов»📢