V ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

Запрошуємо Вас взяти участь у V Всеукраїнській Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інформаційні технології: теорія і практика», яка відбудеться 17-18 березня 2022 року на базі Національного університету «Запорізька політехніка».

Конференція присвячується 100-річчю від заснування Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова

Мета конференції.

Доведення результатів наукових досліджень молодих науковців до широкого загалу; обмін науково-практичним досвідом, активізація науково-дослідної роботи студентів, пошук обдарованої молоді та створення умов для її творчого зростання.

Важливі дати.

20 лютого - кінцевий термін прийняття заявок та тез доповідей.

10 березня - кінцевий термін повідомлення про прийняття/відхилення доповідей; розсилання запрошень та програми конференції

17-18 березня - робота конференції (on-line).

Шаблон оформлення тез