ВЕБІНАР «СПІЛЬНОТА СТУДЕНТІВ-БЕКЕТОВЦІВ: МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ТА ПІДГОТОВКА ДО УСПІШНОГО СТАРТУ»

Шановні студенти, майбутні вступники та їх батьки!

Кафедра Комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУМГ ім. О. М. Бекетова   запрошує вас на вебінар «Cпільнота студентів-бекетовців:  можливості розвитку та підготовка до успішного старту».

На вебінарі ви дізнаєтесь:

- вступна компанія: підсумки та особливості;

- бекетівська спільнота університету: відкриті горизонти та перспективи успіху;

- робота школи «ІТ-Start»: анонс напрямків та унікальні можливості.

Початок: 12 жовтня 2023 р. о 12:00 за Київським часом.

Чекаємо на вас в Zoom за посиланням: https://cutt.ly/nwnJoH2y

Код доступу: 352534

Долучайтесь до обговорення вашого майбутнього!