I ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТСЬКИХ ОЛІМПІАД 2022/2023 Н.Р. З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ІНФОРМАТИКА» І ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ»

17 лютого в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова проводиться І етап Всеукраїнських студентських олімпіад 2022/2023 н.р. з навчальної дисципліни «Інформатика» для студентів 1, 2 курсів

та зі спеціальності «Комп'ютерні науки» для студентів 1-3 курсів

Організатор олімпіад - кафедра Комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Час проведення - 16.00-19.00.

Аудиторія - Дистанційно

Реєстрація учасників:

«Список учасників 1 етапу ОЛІМПІАДИ 2022/23» на GoogleDick

Оргкомітет та журі олімпіади бажають усім успіху!

На переможців та призерів олімпіад очікують заохочувальні призи від кафедри КНтаІТ.