ЗУСТРІЧІ СТУДЕНТІВ З КЕРІВНИКОМ ЦЕНТРУ МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ОСВІТИ УНІВЕРСИТЕТУ ОСИНСЬКОЮ МАРІЄЮ СЕРГІЇВНОЮ

Незважаючи на карантин, йде активна співпраця з іноземними партнерами для підготовки та забезпечення академічної мобільності студентів ХНУМГ ім. О.М.Бекетова. ХНУМГ ім. О.М.Бекетова має 5 діючих договорів в рамках Erasmus + International Credit Mobility із наступними іноземними університетами:

1) Близькосхідний Технічний Університет, м. Анкара, Туреччина (METU).
2) Університет імені Арістотеля, м. Салоніки, Греція.
3) Університет Нової Горіци, м. Нова Горіця, Словенія.
4) Естонський Університет природничих наук, м. Тарту, Естонія .
5) Лодзинський технічний університет (м. Лодзь, Польща).

Керівник Центру міжнародної діяльності та освіти Університету Осинська Марія Сергіївна проводить семінари та ознайомлювальні зустрічі зі студентами щодо можливостей та процедур оформлення подання для участі в програмах обміну студентів, заявок на отримання стипендії для участі в програмі міжнародної академічної мобільності в закладах вищої освіти Словацьої Республіки, Республіки Польща, Угорщини, США, Китайської Народної Республіки та інших країн.

Вся необхідна інформація розміщена на сайті Центру, що постійно оновлюється.

Адреса сайту: https://ird.kname.edu.ua/index.php