ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ 1-ГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ІНФОРМАТИКА» ТА ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ» 2021/2022 Н.Р.

14 лютого 2022 р. на базі кафедрі Комп’ютерних наук та інформаційних технологій у форматі онлайн відбувся 1-й етап всеукраїнських студентських Олімпіад 2021/2022 н.р. зі спеціальності
«Комп'ютерні науки» для студентів 1-3 курсів та з навчальної дисципліни «Інформатика» для студентів 1-2 курсів.

За регламентом проведення Олімпіад в команді MS Teams
«1 етап Всеукраїнських студентських олімпіад» відбулось урочисте відкриття олімпіад.

З вітальним словом виступили: голова Організаційного комітету Олімпіади зі спеціальності «Комп’ютерні науки» для студентів 1-3 курсів Новожилова Марина Володимирівна і голова Організаційного комітету Олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика» для студентів 1-2 курсів Булаєнко Марина Володимирівна.

Після привітань від організаторів та гостей олімпіади учасники отримали конкурсні завдання.

У змаганнях цього року взяли участь 56 студентів 1-3 курсів спеціальностей 122 - Комп'ютерні науки, 126 - Інформаційні системи та технології та інших спеціальностей Навчально-наукового інституту енергетичної, інформаційної та транспортної інфраструктури.

Виконання завдань Олімпіад проходило на платформі дистанційного навчання Moodle 3.9, Дистанційний курс «1 ЕТАП всеукраїнських студентських олімпіад "ІНФОРМАТИКА" та "КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ"».

Після перевірки поданих робіт членами журі були виявлені переможці в відповідних номінаціях Олімпіад.

Переможцями у секціях Олімпіади «Комп'ютерні науки» стали:

В секції С#

1 місце   Зінковський Іван Олексійович             гр. УП(кн) 2021-1,

2 місце   Загіней Микита Олександрович             гр. КН 2021-1,

3 місце   Василенко Олександр Віталійович        гр. КН 2021-1.

В секції С++

1 місце   Потапчук Тетяна Олексіївна                  гр. УП(кн) 2020-1,

2 місце   Якименко Євгеній Сергійович               гр. СІНЖ 2021-1.

В секції PYTHON

1 місце   Норков Арсеній Сергійович                    гр. СІНЖ 2021-1,

2 місце   Савка Артем Вікторович                          гр. ІСтаТ 2021-1,

3 місце   Мартіросян Рубен Каренович                гр. КН 2021-1,

3 місце   Мудров Ярослав Антонович                    гр. ІСтаТ 2021-1.