КУРСИ SOFTSERVE IT ACADEMY

Почни свій шлях до роботи мрії!

• змінні та типи даних
  • функції та оператори управління ходом виконання програми
  • колекції даних
  • регулярні вирази
  • основи об’єктно-орієнтованого програмування
  • доступ до моделі DOM для динамічної генерації та оновлення елементів web-сторінок
  • відлагодження і тестування коду в браузері
  • використання методології AJAX
  • знайомство з бібліотекою jQuery
  • особливості розробки серверної частини web-застосунків з використанням Node.js

Курс орієнтований на початківців, які не мають знань та навичок з розробки для Web чи мають лише загальні уявлення про неї, а також для тих, хто знайомий з основами, й хоче систематизувати свої знання.

Старт курсу: 26.10.2020

Деталі та реєстрація: https://hubs.ly/H0xtGR30

QA intensive 9 11

IT Academy Webinar: Роль QA. Ціна помилки

Хочеш дізнатися про Quality Assurance та роль QA на проекті? Тоді приєднуйся 29 жовтня до вебінару від SoftServe IT Academy!

Що буде на вебінарі?

☑ Цінність QA на проекті

• Хто такий QA та коли тестувальник вже може називати себе QA?
  • Пропрацювання ризиків та превентивні заходи на проекті на прикладі Risk assessment
  • Risk assessment: що це, навіщо він потрібен, варіанти реалізації
  • Досвід використання Risk assessment

☑ Можливості навчання тестуванню та QA в SoftServe IT Academy у Харкові

• Особливості та переваги навчання у SoftServe IT Academy
  • Як побудований процес навчання в SoftServe IT Academy у Харкові
  • Знайомство з ментором
  • Відповіді на питання

Доступ до вебінару за попередньою реєстрацією: https://hubs.ly/H0y10rY0

QA intensive 9 11

QA-21: Intensive for beginners

Хардкорне навчання на QA Manual: онлайн-інтенсив, щоденні заняття та багато практики!

Переваги курсу:

1. 21 день безперервного розвитку - кожного дня ти будеш дізнаватися щось нове про тестування та звикнеш до постійного навчання
  2. Щоденні завдання, завдяки яким підвищується рівень твоєї компетенції в тестуванні
  3. Основний фокус - формування практичних навичок
  4. Навчатимешся, коли зручно - в тебе буде можливість переглядати лекції коли завгодно
  5. Досвід роботи у команді - ти об’єднаєшся з іншими учасниками, щоб разом досягнути більшого
  6. Підтримка ментора 24/7, а також щоденні зустрічі, де ментор відповість на всі питання – твої та інших учасників

Після проходження інтенсиву ти знатимеш про:

• Життєвий цикл продукту
  • QA та QC: основні відмінності
  • Сфери застосування гнучких методологій розробки (Scrum, Kanban)
  • Тестову документацію та техніки тест дизайну