ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКОМ UNICHECK

Шановні студенти та викладачі!

Ми хочемо поділитися результатами успішної зустрічі на тему “Як підготуватись до написання та перевірки текстових робіт на ознаки плагіату Unicheck”, яка відбулася 23.11.2023р о 12:00 у рамках проєкту «Beketov Integrity Challenge», на яку у якості експерта студентським сенатом було запрошено  менеджера по роботі з корпоративними клієнтами Online-сервісу Unicheck, Богдана Михайло.

image001

Наш університет з 2017 року активно співпрацює з компанією Unicheck при перевірці академічних текстів на доброчесність. Під час зустрічі представник поділився цікавими інсайтами та важливими аспектами, пов'язаними з академічною доброчесністю.

А саме було розглянуто такі питання:

Академічна доброчесність в освітньому процесі;

image003

Поняття про доброчесність та академічний плагіат;

image005

5 кроків до успішного написання науковоїх роботи;

image007

Коректне посилання на джерела інформації, правильне оформлення цитат

image009

Методи контролю академічної доброчесності. Як проходить автоматизований процес перевірки плагіату;

image011

Як розібратися у звіті перевірки;

Участь у зустрічі допоможе студентам у майбутньому уникнути типових помилок та неправомірного запозичення при написанні наукових робіт, дотримуватись принципів доброчесності, а відповідальним за перевірку на плагіат коректно оцінити отримані звіти і запобігти порушенню положень про академічну доброчесність.

image013

Взаємодія з експертом в галузі доброчесності дозволила отримати консультацію та поради щодо вдосконалення процесів перевірки та виявлення порушень.

image015

Для отримання більш детальної інформації про роботу сервіса та порад щодо написання автентичного тексту можна звернутись у блог компанії https://unicheck.com/ua/blog/ у розділ “Поради до Письма без плагіату” (https://unicheck.com/ua/blog/yak-pusaty-bez-plagiaty).