ВИБУДОВУЄМО МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ЗВ’ЯЗКИ, ВЧИМОСЯ ПРАЦЮВАТИ В КОМАНДІ

image001

29 березня 2024 року здобувачка спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, стипендіатка Стипендії Президента України Гармата Олена у складі команді разом зі студентами 4-го курсу спеціальності 076 Підприємницво та торгівля – Щубко Аліною, Назаруком Ігорем, Скачковим Костянтином, Заморським Дмитром, випускова кафедра економіки та підприємництва (https://economy.kname.edu.ua/) взяла участь у тренінгу «Табір підприємництва» у Києві, організованого Junior Achievement Ukraine в рамках проєкту "Відновлення через соціальне підприємництво".

Дякуємо наставницям команди, якими  стали стали завідувачка кафедри економіки та підприємництва д.е.н., професор Олена Димченко, д.е.н., професор кафедри економіки та підприємництва Валентина Смачило, д.е.н., доцент кафедри економіки та підприємництва Ольга Рудаченко.

image003

Під час заходу здобувачі послухали лекцію «Як запустити успішний стартап» від керівника інновацій та технологій в Advantage Ukraine, EIT Community Officer in Ukraine, ментора Techstars – Ігоря Маркевича та прийняли участь у освітньо-інноваційній грі Real Startuper, де мали можливість за три години пройти усі етапи життєвого циклу стартапу https://www.instagram.com/p/C5LE3OwNtjk/?igsh=b2MweTQ0cmduZjlk.

На завершення події учасники отримали сертифікати за участь та цінні призи.