КАФЕДРІ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ 44 РОКИ!

Сьогодні ми святкуємо 44-й день народження нашої рідної кафедри Комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

26 жовтня 1978 року засновано кафедру Прикладної математики і обчислювальної техніки (таку вона мала первинну назву). Нажаль, в складних воєнних умовах  святкуємо цю дату, але завжди  пом’ятаємо кожного співробітника, які внесли значний внесок у розвиток вищої школи і науки України.  Цінуємо сьогодні кожного. Підтримуємо традиції кафедри в підготовці висококваліфікованих фахівців та наукових кадрів, організації навчально-виховної роботи, яка сьогодні складає найважливішу частку нашої роботи.

Студенти – це наше майбутнє, заради якого ми працюємо.

Прагнемо Миру!

Підтримуємо наших хлопців у  ВСУ!

Віримо в  Перемогу!

Вітаємо всіх зі святом!