ВІТАЄМО КАЛАЙДУ АНДРІЯ, МАГІСТРА ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ», СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 122 КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ З ПЕРЕМОГОЮ В КОНКУРСІ ІННОВАЦІЙНИХ РОЗРОБОК!

image001

Магістр освітньої програми Комп’ютерні науки Калайда Андрій у складі колективу авторів здобув перемогу в конкурсі інноваційних розробок з проєктом «Розробка та впровадження проєктів цифрових двійників на платформі AZURE DIGITAL TWINS в закладах вищої освіти». Конкурс інноваційних розробок проходив в рамках П’ятнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2024», яка відбулась в Києві 27-29 березня 2024 року.

Виставка представила 485 учасників із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей, м. Києва, а також Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії.

Проєкт «Розробка та впровадження проєктів цифрових двійників на платформі AZURE DIGITAL TWINS в закладах вищої освіти», що був поданий на конкурс в тематичній номінації «Упровадження сучасних цифрових технологій, проєктів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності». Цей проєкт був виконаний із застосуванням матеріалів та результатів кваліфікаційної роботи магістра Калайди Андрія «Створення цифрових двійників розумних будівель на платформі Azure Digital Twins», науковий керівник – канд. техн наук, доцент Пан Микола Павлович. Проєкт як переможець конкурсу з тематичних номінацій  нагороджений золотою медаллю, та автори – сертифікатами авторів конкурсних робіт.