ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ХVІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ (88-А НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ХНУМГ ІМ.О.М.БЕКЕТОВА) «СТАЛИЙ РОЗВИТОК МІСТ»

21 квітня на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова було проведено пленарне засідання ХVІ Всеукраїнської студентської науково-технічної конференції (88-а науково-технічна конференція ХНУМГ ім.О.М.Бекетова) «Сталий розвиток міст».

Для участі у конференції подали тези 795 здобувачів від ХНУМГ ім.О.М.Бекетова, та 45 здобувачів від інших закладів вищої освіти Харкова та України.
Конференція охопила 22 наукові напрями за сферами: архітектура, дизайн та образотворче мистецтво; будівництво та цивільна інженерія; енергетична, інформаційна та транспортна інфраструктура; економіка і менеджмент; соціальні науки.

На пленарному засіданні свої доповіді презентували здобувачі вищої освіти з різних навчально-наукових інститутів університету, а саме:
- Радюков С. О., студент 3 курсу Навчально-наукового інституту енергетичної, інформаційної та транспортної інфраструктури (науковий керівник к.т.н., доц. Скуріхін В. І.);
- Сабаляустайте О. О., студентка 4 курсу Навчально-наукового інституту енергетичної, інформаційної та транспортної інфраструктури (наукові керівники: к.т.н., доц. Бредіхін В. М., к.е.н., доц. Вербицька В. І.);
- Ємельяненко В. В., студентка 2 курсу Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту (науковий керівник к.пед.н., доц. Романовська О. О.);
- Вовченко В.А., студентка 4 курсу Навчально-наукового інституту архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва (науковий керівник к.арх., доц. Чечельницька К.С.);
- Кузьменко С.Є., студентка 1 курсу Навчально-наукового інституту будівництва та цивільної інженерії (науковий керівник к. т. н., доц. Кобзар Ю.І.);
- Письмак В.Р., студентка 1 курсу Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту (науковий керівник к. е. н., доц. Матвєєва Н.М.);
- Шаповалов І.В., студент 4 курсу Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту (науковий керівник ст. викладач Пряницька В. Б.).

22 квітня робота конференції була продовжена, відбулися засідання секцій.